Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jakiś fajny tryb na serwer minecraft


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

15g4hom.png
Witam , czy macie pomysł na jakiś ciekawy tryb serwera minecraft ?!
Dodam że zalecane dobrze widziane były by także gildie.
Chyba że tryb który podacie nie będzie pasował do gildi.

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

WojnyGildii + Surv i odrobinka rozrywki takiej jak spleef czy sg według mnie najlepszy ;D

Ja chcę coś wyjątkowego ;) ( takich serwerów jest najwięcej )

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Możesz też dać coś typu Surv+Gildie, ale wojny gildii np żeby na jakiejś arenie PaintBall sie odbywały ;]

Albo jak Ci się uda to coś jak walka o przetrwanie na MobArenie. Ewentualnie jeżeli paintball sie nie spodoba to te wojny na SG można byłoby zrobić ^ ^

Opublikowano

Wiem dem22 ale czy będzie lagować w takim jak stopniu jak np. War czy DynamicMap ?

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

jeżeli nie chcesz zginąć w gąszczu serverow to możesz zrobić server parkour , gdzie gracz ma wiele mapek parkour do przejścia, ewentualnie paintball, na mapach stylizowanych na mapy do cs'a

Opublikowano

Dokładnie to ja szukam trybu mało spotykanego w Polsce ;) ale żeby były też gildie
15g4hom.jpg

10868302_191445524359374_550385651884749

Opublikowano

Serwer moze 1 w EU. Skyblock z Gildiami. Planetty na ktorych sa gildie. Gildie podbijaja sie nawzajem (planety). Jak chcesz to ci moge pomoc.

Opublikowano

Serwer moze 1 w EU. Skyblock z Gildiami. Planetty na ktorych sa gildie. Gildie podbijaja sie nawzajem (planety). Jak chcesz to ci moge pomoc.

to podaj skype ;)

10868302_191445524359374_550385651884749

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...